Jak nám pomoci

Rádi uvítáme pomoc aktivních lidí, kterým není lhostejné, co se kolem nich děje a chtějí přispět ke zlepšení. Šíření nových myšlenek a jiných náhledů na politiku je mnohdy pracnou a nákladnou záležitostí, proto vítáme každou pomocnou ruku i přispěnou korunu. Jsme stranou velmi otevřenou, nemusíte se ostýchat nám napsat nebo přijít na některou z našich akcí. Níže jsou uvedeny různé varianty, jak nám můžete pomoci. Možností je celá řada:

 • Poskytněte nám místo k reklamě

Máte-li plot na vhodném místě, na který je možné umístit plachtu, auto, které byste si chtěli nechat bezplatně polepit, kousek výlohy či vlastníte-li plakátovací plochu, billboard nebo noviny, kde by bylo možné zveřejnit naši reklamu či články atd. – napište nám, možnost takové reklamy velmi uvítáme!

 • Umístěte banner na svůj web

Máte webové stránky? Pak nás můžete podpořit velmi jednoduchým způsobem – umístěte na ně některý z našich bannerů.

 • Kupte si něco v našem e-shopu

Nákup v e-shopu Svobodných představuje alternativní cestu, jak nás podpořit i propagovat. Pořídit si můžete placky, nálepky, trička aj. Z každého prodaného předmětu získáváme finance na výrobu dalších předmětů a propagačních materiálů.

Případně, pokud nejste o nákupu rozhodnuti, objednejte si alespoň zdarma náš propagační balíček.

 • Přidejte se k nám

Staňte se příznivcem či členem Svobodných a vytvářejte s námi novou generaci české politiky. Jedině společnými silami uspějeme v obraně svrchované České republiky, která respektuje svobodnou vůliodpovědnost každého jednotlivce. Nechce-li se vám jen sedět se založenýma rukama a ztotožňujete se s naším programem a politickou filozofií, pomozte nám prosazovat naše myšlenky. Nemůžete-li se z nějakého důvodu stát členem, zaregistrujte se jako náš příznivec – stále se budete moci zapojit do dění uvnitř strany.

 • Zapojte se do činnosti našich poboček

Svobodní působí ve většině okresů Jihočeského kraje. Vyberte si a kontaktujte naše pobočky. Působíte-li v okrese, kde nemáme pobočku, ozvěte se nám taktéž.

 • Šiřte naše myšlenky

Osobní doporučení je vždy lepší než horda letáků. Velmi nám pomůže, když budete šířit naše myšlenky, mluvit o našich řešeních, přesvědčovat ostatní, že volit menší stranu není vyhozením hlasu, pokud ta strana reprezentuje jím preferované hodnoty (ostatně zisk jednoho mandátu v Europarlamentu či křesla zastupitelů v obcích mluví o opaku).

Můžete také šířit naše materiály:

 • Zúčastněte se našich akcí

Snažíme se pořádat akce, které přispívají k rozšiřování našich myšlenek mezi lidi. Rádi vás na našich akcích uvidíme – pokud s sebou vezmete i někoho ze svého okolí, bude to jenom dobře! Pokud byste se chtěli zapojit do příprav či organizace, můžete, stačí se nám ozvat.

 • Pošlete nám peněžní dar

Chcete-li nás podpořit finančním darem* libovolné výše (i pár desítek korun se počítá!), vyplntě tento formulář (platí pro fyzické i právnické osoby).

Pokud jste fyzická osoba a chcete darovat peníze jihočeskému sdružení
 1. Pošlete nám e-mail s vaším celým jménem, adresou a datem narození. To pro splnění požadavků ministerstva vnitra. Spojíme se s Vámi.
 2. Na náš účet 7505075050/2010 (Fio) pošlete libovolnou částku (za kalendářní rok takto můžete darovat až 50.000 Kč – pro větší dary už musí být sepsána darovací smlouva).
 3. Do zprávy pro příjemce je nutné uvést heslo “dar pro kraj Jihočeský”.
 4. Velmi děkujeme! 🙂

Účet máme transparentní, s veřejným výpisem všech převodů.

*) Dary nepřijímáme od obcí, státních organizací a firem, kde mají obce nebo stát větší než 10% podíl. Darům od všech ostatních jsme otevřeni a přivítáme je, neboť veškerá naše činnost je hrazena čistě z členských příspěvků a z darů našich příznivců – nepobíráme žádné státní dotace.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ochrana proti spamu *
Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Chcete nás podpořit? Sdílejte. Děkujeme!