Krajský sněm jihočeských Svobodných se uskutečnil již po sedmnácté

Poslední lednovou sobotu v novém roce přivítal krajský předseda jihočeských Svobodných Pavel Hubka členy strany ve svém rodném městě – Písku. Již po sedmnácté se zde od podvečerních hodin konal tradiční krajský sněm.

IMG_6440

Po oficiální části, na které byla všem přítomným přednesena zpráva o činnost jihočeského krajského sdružení a hospodaření za rok 2018 a zároveň představena vize na následujících 12 měsíců, se dostala řada také na projevy hostů. Mezi nimi byla kupříkladu Lenka Brčková, předsedkyně Svobodných za Plzeňský kraj, či Luboš Zálom, středočeský krajský předseda. Oba představili své budoucí plány a úmysly, s nimiž se hodlají postavit nejen výzvě v podobě nadcházejících voleb do Evropského parlamentu, ale i dalšímu stranickému směřování.

V části sněmu věnované připomínkám a podnětům ze strany členské základny navrhl písecký člen Svobodných Karel Kropš vybudovat novou krajskou funkční strukturu pro komunikaci a sdílení komunálního know-how. Přítomní členové i hosté na toto téma vedli několikahodinovou intenzivní diskuzi, která ukázala, že je to návrh velmi podnětný.

Na závěr sněmu byli přítomní, potažmo všichni zájemci o politiku Svobodných, pozváni do Jindřichova Hradce na únorovou besedu nazvanou neobvykle „Slon v obýváku, která bude hostit Tomáše Pajonka, předsedu Svobodných.

Sdílet:
FACEBOOK
FACEBOOK
TWITTER
GOOGLE
http://jihoceskykraj.svobodni.cz/2019/01/krajsky-snem-jihoceskych-svobodnych-se-uskutecnil-jiz-po-sedmnacte/
LINKEDIN
PINTEREST
RSS
SHARE

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ochrana proti spamu *
Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Chcete nás podpořit? Sdílejte. Děkujeme!